Perfumy La Vie Est Belle – historia

Kobiety zawsze dążą do perfekcji. Pragną być pewne siebie, chcą by każdy ich ruch był związany z szykiem i elegancją. Perfumy La Vie Est Belle są stworzone właśnie dla takich kobiet. Przypominają o pięknie natury i podkreślają kobiecy wdzięk. Wywołują uśmiech na każdej twarzy. Sprawiają, że dzień staje się radosny, a otaczający świat – pogodny.

Perfumy La Vie Est Belle – historia

Perfumy pochodzą z roku 2012. Wtedy po raz pierwszy kobiety mogły zacząć delektować się ich zapachem. To wysublimowane pachnidło zostało stworzone przez trzy wybitne francuskie jednostki – można powiedzieć, że mistrzów perfumeryjnych. W skład grupy wchodzili Dominique Ropion, Anne Filipo oraz Olivier Polge, którzy wykreowali wyrafinowany zapach słodkiej natury

Nazwa obecnie produkowanej linii wywodzi się jednak z XX wieku, a dokładnie z roku 1949. To wtedy pojawiły się pierwsze próby zapachowe, które znacząco zmieniły się na przestrzeni dziesiątek lat. Obecny produkt wykazuje zapach godny XXI wieku. To pełna wyrazistość, która sprawia, że świat i jego natura otwierają się przed kobietami.

Zapach, który wpływa na samopoczucie

Uzyskanie codziennego szczęścia, poczucia własnej wartości oraz nieopuszczającej radości nigdy nie było takie łatwe. Perfumy La Vie Est Belle to połączenie 63 składników, które tworzą idealną mieszankę wpływającą na pozytywne nastawienie. Każda kobieta szukająca elegancji i uzupełnienia swojego wdzięku powinna sięgnąć po wybitnie zaprojektowaną fiolkę, która ukrywa w swoim wnętrzu zapach błogości i rajskiego powietrza. Każdy mężczyzna pragnący uszczęśliwić swoją kobietę, może znaleźć na to sposób w wysublimowanej substancji pełnej rozkwitających roślin oraz dojrzałych owoców.

Fiolka z perfumami La Vie Est Belle zawiera zapach, który jest zapachem kobiety XXI wieku. To nuta wolności, tak jak wolna jest natura. To także nuta pewności siebie oraz nieprzerwanego szczęścia z widoku otaczającej kolorowej natury. Perfumy przypominają kobiecie o swoim miejscu na świecie.

Skład perfum

Mieszanka perfum jest tak przemyślana, by końcowy efekt sprawiał największe możliwe wrażenie zapachowe. To zapach radości z otaczającej natury. To zapach środowiska, które kwitnie wiosennie.

Zawartość dolce gabbana rose the one fiolki tworzą 63 składniki. To między innymi świeża gruszka wypełniona słodkimi sokami oraz dojrzała czarna porzeczka. Fundament tworzą fasola tonka, paczula, pralinka oraz nuta wanilii. Dopełnieniem jest jaśmin połączony z pomarańczą. Charakteru dodaje iris. Żaden składnik nie znalazł się we fiolce przez przypadek. Każdy ma przypominać o sile natury, która powinna być motywacją dla każdej nowoczesnej kobiety.

Baleriny skórzane - bardzo eleganckie i praktyczne damskie obuwie<< >>Na czym polega wizyta u psychologa?

About the author : admin