Figi damskie z koronką – jak wybrać?

Figi damskie z koronką to jeden z najczęściej wybieranych modeli majtek. Czy jednak słusznie? Zdecydowanie tak – są one uniwersalne dla większości typów figury i naprawdę dobrze się prezentują. Jak jednak wybrać takie koronkowe figi damskie? Czy jest to obojętne, jakie wybierzemy?

Krok pierwszy – dobra jakość

Sprane, wyciągnięte, czy też niedokładnie wyprane majtki na pewno nie będą się prezentowały za dobrze na żadnej kobiecie. Dlatego też koniecznie trzeba wybierać majtki lepszej jakości.

Polecane są tutaj szczególnie Miego majtki. Firma ta cechuje się wysoką jakością używanych materiałów, dobrą ceną oraz ciekawymi fasonami. co istotne, takie majtki będą się prezentowały naprawdę elegancko.

Krok drugi – odpowiedni materiał

Generalnie koronkowe figi damskie mogą być wykonane naprawdę z bardzo różnego materiału. Pewnym standardem tutaj są delikatne materiały sztuczne z koronką. Znajdą się jednak także figi damskie wykonane w całości z delikatnej siateczki ozdobionej koronką. Co więcej, można również zakupić bardziej praktyczne figi damskie wykonane z bawełny z dodatkiem koronki.

Słowem, rodzajów materiału jest wiele. Wszystko tak naprawdę zależy od tego, w czym czujemy się dobrze i co preferujemy.

Krok trzeci – odpowiedni wzór koronki

Częstym dość błędem w zakresie wybierania fig damskich jest nieodpowiedni dobór koronki. Owszem koronka jest pięknym materiałem i każdej kobiecie w zasadzie jest w niej dobrze, niemniej nie oznacza to od razu, że do każdej z nas dokładnie taki sam wzór będzie pasował.

Przykładowo osoby szczuplejsze, z ładnie zaznaczoną talią, mogą pomyśleć nad koronką usytuowaną przede wszystkim po bokach bioder. Z kolei nieco tęższe panie mogą zastanowić się nad koronką idąca po górnym brzegu tylnej części majtek.

Krok czwarty – kolor majtek

Dość spore znaczenie ma także to, jakiej barwy figi damskie z koronką zakupimy. Generalnie ich barwa powinna komponować się z kolorem stanika, a co ważniejsze – musi pasować do naszej skóry, kolorytu cery itp.

Krok piąty – a może tanga?

Na sam koniec trzeba jeszcze zaznaczyć, ze w zasadzie to istnieją różne ciekawe odmiany klasycznych fig damskich, takie jak właśnie przykładowo tanga – to będą Miego majtki z wyciętymi bokami, nadające całości bardziej seksowny i elegancki wygląd. Koronka pięknie tu pasuje i dodaje całości pewnej klasy.

Na czym dokładnie polega depilacja brazylijska i kiedy warto zdecydować się na jej wykonanie?<< >>Personalizowana biżuteria - prezent jedyny w swoim rodzaju

About the author : admin