Aparat Damon – nowość na rynku ortodontycznym

Zdrowy i piękny uśmiech to marzenie wielu osób, dlatego też aparaty stałe na zęby pozwalające zredukować wady zgryzu osiągnęły już bardzo dużą popularność. Niestety nie są one tak obojętne dla nas, jak sądzono…

Aparat na zęby – problemy i dolegliwości

Przede wszystkim trzeba mieć na uwadze to, że aparat działa dość dużymi siłami na nasze uzębienie. I choć zazwyczaj te siły spokojnie są przez nas znoszone, to jednak czasem w przyszłości mogą pojawić się różne niedogodności związane z uciskiem na nerwy itp. Ponadto jak każdy, kto nosił aparat doskonale wie, noszenie aparatu stałego najzwyczajniej w świecie nie jest zbyt komfortowe – „dokręcanie” gumek boli, pojawiają się otarcia, trudno nam się je itp. Co więcej – nie zawsze udaje się uzyskać trwały efekt.

Aparat Damo – nowość na rynku

Co jednak możemy zrobić? Czy to oznacza, że już koniecznie musimy zrezygnować z naszych marzeń o pięknym uśmiechu? Oczywiście, że nie! Warto jednak rozważyć nowy aparat Damon opinie są bowiem bardzo pozytywne. Jak dokładniej przedstawiają się zalety tego aparatu?

Aparat Damon opinie i zalety

Otóż przede wszystkim tutaj nie mamy tych słynnych gumek, które tak przeszkadzają wielu osobom. W związku z tym wizyty u ortodonty nie są już tak częste i nie wiążą się z „dokręcaniem” aparatu, co powoduje ból. Tutaj dodatkowo siły działające na uzębienie nie są tak silne i bardziej opierają się na naturalnych metodach. Wobec tych zalet można łatwo zauważyć, że aparat Damon daje szybciej bardziej długotrwałe efekty a całość leczenia jest mniej bolesna.

Aparat Damon cena

Jak jednak przedstawia się sprawa kosztów leczenia? Otóż ortodonta cennik jest sprawą dość indywidualną, jednak średnio wizyta kontrolna waha się w granicach stu złotych. Jak zaś wygląda aparat Damon cena w porównaniu do kosztów zwykłego aparatu? Otóż samo założenie aparatu jest zdecydowanie bardziej kosztowne, ponieważ dwa łuki kosztują średnio sześć – siedem tysięcy, zaś zwykły aparat to koszt mniej więcej trzech – czterech tysięcy. Jednak warto spojrzeć bardziej przyszłościowo. Otóż ortodonta cennik mówi nam, że każda wizyta kosztuje. W przypadku zwykłego aparatu konieczne są wizyty co miesiąc zaś leczenie może trwać nawet i kilka lat. Zaś przy aparacie Damon wizyty odbywają się nawet i co dwa miesiące a leczenie trwa do dwóch lat.

Podsumowując warto zastanowić się nad nowoczesnym rozwiązaniem, jakim jest aparat na zęby Damon.

Przedświąteczne prezenty<< >>Ekskluzywne biustonosze idealne dla małego biustu

About the author : admin