Idealna stylizacja na wakacyjny podryw

Chcesz przyciągać spojrzenia mężczyzn i uwodzić ich swoim urokiem? Mamy dla Ciebie kilka przydatnych porad!

Lato to pora roku, która nieodmiennie kojarzy się z flirtem oraz dobrą zabawą. Wakacyjne schadzki to temat znany niemal każdej kobiecie, niezależnie od tego, w jakim wieku jest. Zatem jak sprawić, by mężczyźni nie mogli się od Ciebie oderwać?

Zapach

Perfumy to jeden z najlepszych i zarazem najbardziej popularnych sposobów na przyciągnięcie uwagi płci przeciwnej. Wbrew powszechnej opinii wybór perfum nie jest wcale łatwą decyzją. Obecnie na rynku jest wiele rodzajów perfum, w zależności od tego jaką kwotę chcesz przeznaczyć na dane perfumy, możesz zdecydować się na wodę toaletową, wodę perfumowaną lub czyste perfumy. Musisz wiedzieć, że nazwa perfumy jest zarezerwowana dla roztworu od 20% do 40%, w pozostałych przypadkach masz do czynienia z wodą perfumowaną lub wodą toaletową. Warto wspomnieć, że wody toaletowe często kuszą niską ceną, ale to właśnie prawdziwe perfumy charakteryzują się najwyższą trwałością (choć ich cena nie należy do najniższych). Prawdziwe perfumy to naprawdę rzadkość na polskim rynku, często ukazują się w bardzo małych flakonikach. Aby nie dać się oszukać, należy znać znaczenie symboli widniejących na flakonikach lub kartonach. Najczęściej mamy do czynienia z oznaczeniami takimi jak „parfum”, „EDP” oraz „EDT”, gdzie kolejno oznaczają one prawdziwe perfumy, wodę perfumowaną oraz wodę toaletową. Są to francuskie skróty od „eau de parfum” oraz „eau de toilette”. Kiedy znasz już podstawy, możesz zabrać się za wybieranie perfum.

Odzież damska na lato

Kolejnym doskonałym pomysłem na przyciągnięcie uwagi mężczyzn jest oczywiście strój. Jeśli zależy Ci na tym by zaimponować mężczyźnie, postaw na sprawdzone stylizacje w których czujesz się dobrze i swobodnie. Pamiętaj, że to Twój komfort powinien odgrywać kluczową rolę – zwłaszcza latem, gdy wysokie temperatury dają się we znaki. Zatem jak powinna wyglądać odzież damska na lato? Przede wszystkim postaw na zwiewne oraz lekkie materiały, które nie będą przyklejały się do Twojego ciała. Jeśli jesteś fanką sukienek, zainwestuj w fason, który sprawi, że będziesz czuła się kobieco oraz jednocześnie komfortowo i przyjemnie.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z firmy Salko.

Jak się ubrać do pracy latem?<< >>Jak wybrać prostą suknię ślubną?

About the author : admin