Suknia ślubna boho. Czym się wyróżnia? Jak wybrać tę najlepszą?

Styl boho w modzie ślubnej cieszy się ogromną popularnością już od kilku sezonów. Czym dokładnie charakteryzuje się suknia ślubna boho? W jaki sposób wybrać najpiękniejszą kreację w tym stylu?

Styl boho – hit branży ślubnej

Boho to słowo pochodzące od bohemy – artystycznej cyganerii. Styl boho w modzie czerpie pełnymi garściami z wielu kultur świata, łącząc ze sobą różne ich aspekty, aby dać oryginalne, eklektyczne, swobodne kreacje.

Styl ten zadomowił się również w branży ślubnej. Dzisiaj suknia ślubna boho jest jedną z najczęściej wybieranych kreacji przez przyszłe Panny Młode. W stylu boho organizuje się nawet całe śluby!

Suknia ślubna boho

Nonszalancka, romantyczna, zmysłowa, wygodna, dobrze prezentująca się na różnych typach sylwetki – sukienka ślubna boho może być doskonałym wyborem dla każdej kobiety poszukującej niebanalnej stylizacji na swój wyjątkowy dzień.

Suknie w tym właśnie stylu przyciągają uwagę swoimi zwiewnymi, luźnymi fasonami, które miękko opływają ciało, kwiatowymi koronkami, unikatowymi detalami. Na ogół nie posiadają sztywnych gorsetów.

Charakterystycznym elementem wielu sukien ślubnych boho są również ich długie rękawy – proste lub rozszerzane, najczęściej wykonane z koronki. To powoduje, że kreacja ta może dobrze sprawdzić się również na te chłodniejsze miesiące. Jednym z ostatnich hitów są także luźne rękawy off-shoulder, które odsłaniają ramiona.

Kreacje tego typu często posiadają również inne rustykalne, hippisowskie elementy, na przykład hafty, frywolne frędzelki, warstwowe falbany, tasiemki, koraliki.

Poza klasyczną bielą suknie ślubne boho bardzo często mają kolory kremowy, szampański.

Wybór sukienki ślubnej w stylu boho

Dobór odpowiedniej kreacji w tym stylu powinien bazować na sylwetce przyszłej Panny Młodej. Właściwie dopasowana sukienka ślubna boho potrafi podkreślić zalety sylwetki i zamaskować jej niedoskonałości.

Na wielu figurach bardzo dobrze prezentują się modele z dekoltem w kształcie litery V. Taka suknia ślubna boho wyszczupla sylwetkę i równoważy ją. Lekko poszerzony, zwiewny dół może zamaskować szersze biodra.

Moda ślubna w stylu boho to zatem propozycja dla każdej kobiety, która podczas swojego dnia zaślubin pragnie wyglądać olśniewająco i czuć się komfortowo!

Doskonałe baleriny skórzane<< >>Korzeń maca ratunek w walce z niepłodnością.

About the author : admin