Korekta podwójnego podbródka bez operacji jest możliwa

Usunięcie tkanki tłuszczowej z brzucha, bioder czy podbródka jest wyjątkowo trudne. Tradycyjne odchudzanie i ćwiczenia często nie dają efektów. Jest jednak skuteczna metoda korekcji takich niechętnych do współpracy okolic ciała. To liposukcja laserowa.

Dlaczego akurat lipoliza laserowa?

Do usuwania niechcianego tłuszczu z podbródka czy brzucha, gdy już żadne ćwiczenia nie dają rady, doskonale nadaje się zabieg liposukcji laserowej. Jest to bardzo nowoczesna metoda, która wykorzystuje laser do rozbijania komórek tłuszczowych. Lipoliza laserowa jest mało inwazyjna, pozwala na bardzo szybki powrót do normalnego życia. Pamiętać jednak należy, że nie jest to metoda polecana do likwidacji dużej nadwagi. Pierwsze efekty laserowego usuwania tłuszczu widać praktycznie zaraz po zabiegu, ale na końcowy efekt trzeba poczekać około 2-3 miesięcy. To i brak dużych opuchlizn i siniaków, które występują po chirurgicznej liposukcji sprawia, że liposukcja laserowa opinie ma bardzo dobre.

Kto i kiedy powinien się zdecydować na zabieg?

Zabieg liposukcji laserowej jest bezpieczny, więc może się mu poddać praktycznie każdy. Wykonuje się go w znieczuleniu miejscowym. Oczywiście są pewne przeciwwskazania, takie jak ciąża, cukrzyca, niewydolność nerek, wątroby czy tarczycy. Liposukcji laserowej powinny się poddać osoby, które mimo odchudzania i ćwiczeń nie mogą zlikwidować tkanki tłuszczowej w niektórych miejscach. Zabieg skutecznie usuwa takie złogi, m.in. na podbródku i dolnej części twarzy, na brzuchu, udach czy łydkach. Co więcej, w przypadku ponownego przybrania na wadze, tkanka tłuszczowa nie pojawia się ponownie w tych miejscach.

Przed i po zabiegu

Zanim jednak poddamy się zabiegowi liposukcji laserowej, konieczna jest konsultacja z lekarzem oraz wykonanie kilku podstawowych badań. Pozwoli to na ustalenie, czy można się poddać zabiegowi oraz jakie partie ciała zostaną mu poddane. Sam zabieg trwa około 1-2 godzin. Po zabiegu pacjent chwilę odpoczywa pod obserwacją, a następnie może iść do domu. Następnego dnia może normalnie pracować, o ile nie wykonuje ciężkiej pracy fizycznej. To wszystko powoduje, że liposukcja laserowa opinie zbiera bardzo pochlebne. Pacjenci szybko dochodzą do formy, efekty są także szybko. Dodatkowym efektem tej liposukcji jest wyraźne odmłodzenie i ujędrnienie skóry.

Jak wybrać prostą suknię ślubną?<< >>Baleriny skórzane - bardzo eleganckie i praktyczne damskie obuwie

About the author : admin