Kosmetyki do makijażu codziennego

W codziennym makijażu istotna jest trwałość kolorów, a także ich delikatność. Intensywne, neonowe czy ciemne barwy lepiej jest zostawić na wieczorne wyjścia z przyjaciółmi – w pracy sprawdzą się delikatne beże i róże.

Podkreślić, ale nie razić

Kosmetyki do makijażu dziennego mają na celu uwypuklić naturalne piękno kobiety, jednocześnie nie prowadzą do przerysowanego efektu. Idealny dzienny makijaż to taki, w którym kobieta wygląda jakby w ogóle nie była pomalowana. Naturalny efekt w pracy czy na zakupach jest zawsze modny i na czasie.

Aby cieszyć się naturalnym wyglądem na co dzień, należy wybierać kosmetyki do makijażu w neutralnych kolorach. Pomadki w kolorze nude, cienie w odcieniach beżu i różu, nierzucające się w oczy podkłady i pudry – to podstawa sukcesu codziennego makijażu.

Wybór odpowiedniej szminki do ust

Niezależnie czy zdecydujesz się na pomadkę, czy szminkę lub błyszczyk – ważne aby postawić na w miarę naturalne kolory. Oczywiście, odrobina ekstrawagancji w postaci czerwonych ust nie zaszkodzi w codziennym makijażu, jednak wówczas należy unikać mocnego make up-u oczu. Tylko w ten sposób można zapewnić sobie naturalny efekt.

Wszelkie matowe kosmetyki do makijażu ust są doskonałym wyborem. Nie tylko świetnie trzymają się ust, co pozwala na znaczne ograniczenie poprawek w ciągu dnia, ale również wyglądają bardzo naturalnie. Efekt, jaki można uzyskać pomadką czy szminką z matowym wykończeniem sprawia, że usta wydają się większe i pełniejsze, a jednocześnie – prezentują się bardzo naturalnie, a przecież o to chodzi w codziennym makijażu.

Jak dobrać odpowiednie cienie na co dzień?

Dobrym wyborem są całe paletki w kolorach: beżu, jasnego brązu, delikatnego różu czy w kremowych odcieniach. Blendując te kolory między sobą, można stworzyć bardzo naturalny efekt, a także ukryć efekty niewyspania czy zwyczajnie gorsze samopoczucie.

Jeśli wolisz stosować pojedyncze cienie – również stawiaj na jak najbardziej naturalne kolory. Ciekawym pomysłem mogą być barwy uzupełnione delikatnym, brokatowym pyłem. Takie rozświetlenie przyda się szczególnie gdy jesteś niewyspana i masz podkrążone oczy: jasny cień z dodatkiem brokatu pozwoli szybko zakryć ten mankament, pozostawiając skórę jasną i promienną na cały dzień.

Kosmetyki do makijażu dostępne są w ofercie Kosmetykizameryki.pl

Atrakcyjny wygląd marzeniem wielu kobiet<< >>Żeń- szeń syberyjski- dlaczego warto go stosować?

About the author : admin