Liposukcja laserowa – czego się spodziewać?

Tradycyjne zabiegi liposukcji obejmują techniki inwazyjne, które wiążą się z pewnym ryzykiem, ale liposukcja laserowa zapewnia mniej inwazyjną opcję, która daje skuteczne rezultaty. Ponadto liposukcja laserowa opinie są znacznie lepsze niż w przypadku tradycyjnej operacji. Przyjrzyjmy się zatem bliżej ten metodzie.

Kto może korzystać z liposukcji laserowej?

Lipoliza laserowa uważana jest za bezpieczny zabieg dla wielu osób. Jeśli szukasz sposobu na pozbycie się nadmiaru tłuszczu, możesz być odpowiednim kandydatem. Liposukcja laserowa jest zwykle używana do usuwania tłuszczu z brzucha, twarzy, ud, łydek, bioder i pleców. Jednak osoby z określonymi schorzeniami zwykle nie są uważane za dobrych kandydatów do zabiegu. Te stany obejmują wszelkie choroby zakaźne, choroby serca, ciążę i nowotwory. Pamiętaj, że ta procedura nie ma na celu leczenia otyłości.

Jak przygotować się do lipozy laserowej?

Zależy to od rodzaju używanego znieczulenia, a także rodzaju wykonywanego zabiegu laserowego. Być może będziesz musiał unikać przyjmowania pewnych rodzajów leków przez określony czas przed rozpoczęciem leczenia, aby zmniejszyć ryzyko powikłań. Jeśli palisz, pamiętaj, że palenie utrudnia późniejszy powrót organizmu do zdrowia.

Czego można się spodziewać podczas zabiegu?

Podczas wykonywania liposukcji laserowej nie powinieneś odczuwać bólu. Przed zabiegiem najprawdopodobniej otrzymasz znieczulenie miejscowe. Czas potrzebny na wykonanie zabiegu zależy od rodzaju używanego lasera i liczby obszarów, które będą leczone. Podczas zabiegu lekarz użyje urządzenia do leczenia jedynie wybranych obszarów.

Po zabiegu

Po laserowej liposukcji należy spodziewać się delikatnego bólu, który stopniowo ustępuje. Zwykle zajmuje to kilka dni, podczas których może być konieczne ograniczenie intensywnego ruchu fizycznego. Być może będziesz musiał nosić odzież uciskową przez pewien czas, aby wspomóc proces gojenia i zmniejszyć ryzyko powikłań. Chociaż lipoliza laserowa zapewnia skuteczne efekty, pamiętaj, że musisz chcieć podjąć właściwe kroki w prowadzeniu zdrowego trybu życia.

Liposukcja laserowa ma wiele zalet w porównaniu z tradycyjną liposukcją. Potwierdzają to również liczne pozytywne liposukcja laserowa opinie. Ten rodzaj zabiegu wykorzystuje energię lasera do spalania tłuszczu, który jest następnie w naturalny sposób usuwany metabolicznie z organizmu. Nie wymaga odsysania, jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnej liposukcji, co zmniejsza ryzyko powikłań. Laserowa liposukcja jest również znacznie mniej inwazyjna, co skutkuje mniejszym ryzykiem powstania blizn. Laser zapewnia także krótszy okres rekonwalescencji niż tradycyjne odsysanie tłuszczu, zwykle około dwóch dni w porównaniu do 10 dni w przypadku tradycyjnej liposukcji.

Kiedy warto sięgnąć po naturalny ekstrakt z pestek grejpfruta?<< >>Założenia medycyny estetycznej dawniej i dziś

About the author : admin