O liposukcji laserowej

Zadbana sylwetka bez wątpienia jest powodem do radości i dumy. Wizerunek współczesnego człowieka w bardzo dużym stopniu opiera się na tym, jak wygląda jego ciało. Wymagania są duże, nie zawsze łatwo je osiągnąć. Na szczęście medycyna estetyczna szybko się rozwija i daje odpowiedź na wiele problemów. Pozwala nie tylko poprawić urodę twarzy, ale też ciała.

Liposukcja laserowa

Nowością jest lipoliza laserowa, a zatem odsysanie tłuszczu, ale zdecydowanie bardziej nowoczesne niż jeszcze kilka lat temu. Dzięki temu zabieg przebiega stosunkowo szybko, jest mało inwazyjny. Wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Wcześniej oczywiście potrzebna jest konsultacja z lekarzem, który daje kwalifikację do zabiegu. Dlaczego to tak ważne? Ponieważ nie każdy może skorzystać z lipolizy, przeciwwskazaniem są między innymi choroby związane z niewydolnością nerek lub wątroby.

Lipoliza laserowa i efekty

Jakie są efekty tego zabiegu? Trwałe, spektakularne. Można zobaczyć je między innymi na poglądowych zdjęciach w Internecie. Warto wiedzieć o tym, że dzięki lipolizy laserowej można wreszcie usunąć oporny tłuszcz, na przykład z takich partii ciała, jak podbródek, ramiona, zewnętrzna oraz wewnętrzna część ud. Liposukcja laserowa pozwala pozbyć się stamtąd tłuszczu raz na zawsze. Dzięki temu zmniejszają się obwody ciała, a sylwetka jest smukła. Po zabiegu, gdy zniknie już zasinienie oraz obrzęk, będzie można ocenić efekty.

Dla kogo lipoliza laserowa?

Czy z liposukcji laserowej korzystają tylko kobiety? Chociaż rzeczywiście to panie są wciąż częściej klientkami gabinetów medycyny estetycznej, panowie również pojawiają się tam chętnie. W końcu mężczyźni miewają bardzo duże problemy z opornym tłuszczem, na przykład w okolicy brzucha lub klatki piersiowej. Problemem, z którym można poradzić sobie dzięki lipolizie, jest między innymi przerost gruczołów piersiowych u mężczyzn. Warto o tym pamiętać, że niektóre rzeczy nie muszą przychodzić z tak dużym trudem. Liposukcja laserowa to rozwiązanie dla osób, które chcą zainwestować w wygląd swojego ciała, oczekują doskonałych i trwałych efektów, a to wszystko w krótkim czasie.

Diagnostyka prawidłowego rozwoju dziecka<< >>Oczyszczanie - jeden z najważniejszych zabiegów na twarz

About the author : admin