Licówki porcelanowe czy kompozytowe?

Nie każdemu natura dała uśmiech gwiazdy filmowej. Jednak dzięki współczesnej medycynie estetycznej każdy może mieć uśmiech idealny. Radą na nieidealne uzębienie są licówki. I tu rodzi się pytanie, jakie licówki wybrać porcelanowe, czy kompozytowe?

Licówki – co to jest?

Licowki Łódź są receptą na zdrowy, piękny uśmiech. Szpary miedzy zębami, przebarwienia, nierówności szkliwa i ukruszeń, wszystkie te wady można ukryć zakładając licówki.

Licówki można założyć tylko, gdy zęby są zdrowe, więc pierwszym etapem jest leczenie zębów. Chcąc uzyskać jednolity uśmiech warto również pomyśleć o wybieleniu. Po takim przygotowaniu można przejść do dobierania licówek.

W pierwszym etapie dentysta pobiera wycisk uzębienia, by jak najtrafniej dopasować lisówki. Na odlanych modelach lekarz dentysta przeprowadza symulacje uśmiechu. Jest to moment, w którym pacjent może zdecydować, o ewentualnych zmianach. W tym momencie dobierany jest kształt zębów, czy odcień w jakim mają być licówki.

Kolejna wizyta jest momentem, gdy „próbny” uśmiech można przymierzyć i udać się w nim do domu. Jest to czas, gdy pacjent może zastanowić się nad swoim wyglądem, przyzwyczaić się do nowego uśmiechu. Kolejna wizyta jest ostatecznym dopasowaniem nowego uzębienia.

Licówki porcelanowe czy kompozytowe?

Licowki porcelanowe Łódź są trwalszym materiałem od kompozytu. Pacjenci korzystają z licówek porcelanowych od 8 do 15 lat. Licówki kompozytowe Łódź spełniają swoje zadanie przez dużo krótszy okres. 2 – 5 lat to maksymalny okres trwałości licówek kompozytowych. Licówki kompozytowe Łódź są rozwiązaniem tymczasowym, gdy licówki porcelanowe są rozwiązaniem stałym.

Kolejna zaletą licówek porcelanowych Łódź jest ich bardzo naturalny wygląd. Licówki porcelanowe imitują wygląd szkliwa, odbijają światło. Licówki kompozytowe Łódź mają jednolitą kolorystykę, co nadaje sztuczny wygląd uśmiechowi. Niestety są również podatne na przebarwienia. Licówki kompozytowe warto założyć na próbę, by pacjent miał czas przyzwyczaić się do swojego nowego wyglądu. Zaletą licówek kompozytowych jest możliwość ich szybkiego dopasowania. Już po pierwszej wizycie w gabinecie można wyjść z nowym uśmiechem.

Cena licówek porcelanowych jest wyższa niż licówek kompozytowych, dlatego w pierwszym etapie warto wypróbować licówki kompozytowe. Po upływie kilku lat, gdy licówki kompozytowe przestaną się ładnie prezentować, warto wymienić je na licówki porcelanowe.

Niezależnie od rozwiązania, na jakie zdecyduje się pacjent licówki Łódź są metodą uzyskania zdrowego, eleganckiego wyglądu, który na pewno wpłynie pozytywnie na wizerunek oraz samopoczucie pacjenta.

Wygodne damskie buty na każdą okazję<< >>Erotyczna bielizna na wyjątkowy wieczór

About the author : admin