Bielizna wyszczuplająca – kiedy warto po nią sięgać?

Jest wiele takich sytuacjach, gdy kobietom szczególnie zależy na wyglądzie. Nawet rygorystyczna dieta i najlepiej rozpisane ćwiczenia wymagają czasu. A zdrowa, sukcesywna poprawa sylwetki tym bardziej. Na szczęście na rynku są dostępne rozwiązania doraźne, które pozwalają natychmiastowo poprawić niektóre niedoskonałości. Takim rozwiązaniem jest bielizna wyszczuplająca.

Czy bielizna naprawdę wyszczupla?

Nie należy się oszukiwać, bielizna wyszczuplająca nie sprawi nagle, że będziemy mieć mniej kilogramów lub nosząc ją zaczniemy chudnąć. Jej zadanie jest zgoła inne. Chodzi o to, by tak wymodelować sylwetkę, by wydawała się szczuplejsza. Częściowo jest to możliwe dzięki mocnemu ściśnięciu naszego ciała.

To, że bielizna wyszczuplająca daje takie efekty wizualne możliwe jest dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów i konstrukcji modelującej sylwetkę. Bielizna zbiera nadmiar tkanek w wyznaczonych miejscach, co nieco podnosi, co innego ściska, to cała jej tajemnica.

Bielizna wyszczuplająca a zdrowie

Jeśli efekt wyszczuplenia uzyskuje się dzięki odpowiedniemu pościskaniu tkanek, to zwykle całkiem słusznie powstaje pytanie, czy taka bielizna jest zdrowa. Z cała pewnością nie jest to rozwiązanie problemów z figurą, może pomagać doraźnie.

Noszona codziennie, i to przez cały dzień nie będzie służyć zdrowiu, może tamować przepływ krwi, blokować połączenia nerwowe i powodować wzrost ciśnienia w jamie brzusznej. Jednak spokojnie można ją stosować przy wielkich wyjściach, gdy chcemy zrobić szczególne wrażenie lub wbić się w nieco bardziej eksponujący nasze mankamenty strój.

Jak dobrać bieliznę wyszczuplającą?

Na rynku dostępny jest bardzo szeroki wachlarz modeli bielizny wyszczuplającej. Od niemal kombinezonów ściągających i modelujących większą powierzchnię ciała, po pasy, majtki i staniki skupione jedynie na wybranym obszarze. Wszystko zależy od tego, jak dużą partię chcemy wymodelować za pomocą takiej bielizny.

Za pomocą odpowiedniego stanika można sprawić, że biust stanie się mniejszy. Majtki z wysokim stanem wymodelują brzuch i zapanują nad fałdkami w obrębie tali, natomiast spodenki typu kolarki wyszczuplą uda.

Bielizna wyszczuplająca z reguły zrobiona jest ze specjalnych materiałów syntetycznych. Efekt jaki możemy uzyskać przy konkretnym modelu bielizny zależy od konstrukcji, ale też od zastosowanego materiału. Dlatego ceny bielizny działającej cuda często są wysokie.

Więcej informacji znajdziesz na stronie bielizna wyszczuplająca.

Sterylizacja medyczna, a dezynfekcja medyczna<< >>Najlepsze żele do paznokci

About the author : admin