Czas na poszukiwanie sukienek ślubnych!

Już najwyższy czas, aby zacząć szukać ślubnej sukienki. Jeżeli ceremonia ślubna planowana jest na ten rok, to właśnie wiosną warto rozglądać się za swoją wymarzoną kreacją. Prawdziwym hitem są proste suknie ślubne, które utrzymane są w duchu minimalizmu. Poniżej trochę więcej na ich temat.

Suknie ślubne proste i minimalistyczne

Minimalizm ma się świetnie w modzie. Polacy, ale też mieszkańcy innych zakątków świata oszaleli na punkcie tego trendu i uwielbiają wybierać rzeczy proste, minimalistyczne, świetnej jakości. Ten trend można zauważyć również w modzie ślubnej. Proste suknie ślubne, które wykonane są z dbałością o wszelkie detale i szczegóły, zachwycają prawdziwe miłośniczki klasyki, dobrego szyku i stylu. Można dostać je w praktycznie każdym salonie mody ślubnej.

Dla kogo prosta suknia ślubna?

Ogromnym plusem takich sukienek jest to, że świetnie prezentują się w nich kobiety o praktycznie każdym typie sylwetki. Dlaczego? Ponieważ takie proste sukienki zwyczajnie dodają szyku i stylu. Podkreślają mocne atuty figury, na przykład piękną talię, ładny biust, maskują natomiast mankamenty. Przykładowo sukienki proste i minimalistyczne często mają rękaw, który może ukryć chociażby kompleksy związane z ramionami.

Tkaniny i detale

Prosta suknia ślubna to rzecz dopracowana w najmniejszym szczególe. W takich sukienkach zwraca się bowiem uwagę na detale. Tkaniny, z których są wykonane kreacje, to zawsze materiały najwyższej jakości, z najlepszych manufaktur z Włoch czy Francji. Najczęściej to wełna dedykowana na lato, jedwab, jedwabna organza. Sukienki są szyte ręcznie, a ich kunsztowny krój wymaga naprawdę wielkich umiejętności od krawcowych i szwaczek. Warto to docenić. W minimalistycznych i prostych sukienkach liczy się bowiem wszystko, perfekcja wykonania i forma.

Suknie ślubne proste i dodatki

Jak stworzyć piękny, spójny ślubne wizerunek z taką sukienką? Tak naprawdę nie powinno to sprawić większych problemów. Proste suknie ślubne są jak tło, dzięki któremu można wyeksponować piękne elementy stylizacji. Warto postawić na niebanalne dodatki na przykład do włosów. Sprawdzi się woalka, grzebyk, albo po prostu świeży kwiat wpięty we fryzurę. Inne ważne elementy to biżuteria, ślubne pantofelki oraz makijaż.

Odzież z drugiej ręki - zrównoważone zakupy<< >>Diagnostyka prawidłowego rozwoju dziecka

About the author : admin