Jaki krój miseczek może mieć półgorset?

Dostępne na rynku półgorsety mogą mieć praktycznie dowolny krój miseczek, dlatego też warto dokładnie zapoznać się z nimi, dzięki czemu zdecydowanie łatwiej będzie wybrać najlepszy dla siebie model. Krój biustonosza ma oczywiście wpływ nie tylko na wygląd, ale również na to, jak się w nim będziemy czuć. Kluczem do sukcesu jest to, aby umiejętnie dopasować go do kształtu oraz kondycji piersi.

Miseczka Full – cap

Full – cap to nic innego jak biustonosz całkowicie zabudowany, który zasłania oczywiście całą pierś. Na szczególną uwagę zasługują także blisko siebie rozstawione ramiączka, które są bardzo wygodne dla kobiet z dość wąskimi ramionami. Miseczki full-cap doskonale podtrzymują biust i co najważniejsze nadają okrągły kształt. Półgorset z tego typu miseczką jest bardzo wygodny do codziennego noszenia i idealnie sprawdzi się w przypadku większych dekoltów.

Niskozabudowana miseczka Half – cup

Half – cup to nic innego jak półgorset, który doskonale eksponuje biust. Wynika to oczywiście z tego, że miseczki odsłaniają górną część biustu i mocno wysuwają piersi do przodu. Miseczka Half – cup wyróżnia się górną linią krawędzi, która zbliżona jest do linii poziomej. Nie można zapominać także o szeroko rozstawionych ramiączkach. Mostek może być lekko obniżony, dzięki czemu możliwe będzie noszenie dość głębokich dekoltów. Biustonosz gorset z miseczką Half – cup idealnie sprawdzi się przy dekoltach w karo.

Miseczka Balconette

Balconette to z kolei biustonosz średniozabudowany, który zazwyczaj występuje w miękkiej i usztywnionej wersji. Trzyczęściowy krój miseczki cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem przede wszystkim wśród kobiet o średnich i większych piersiach. Półgorsety z miseczkami Balconette najlepiej sprawdzą się do szerszych i niezbyt głębokich dekoltów. Biustonosz gorset tego typu co prawda nie zasłania piersi w całości, ale nie odsłania ich także zbyt mocno.

Elegancki fason Longline

W ostatnim sezonie coraz większą popularność zdobywają półgorsety typu longline, które mogą mieć praktycznie dowolny krój miseczki. Fason ten wyróżnia się bardzo szerokim i przedłużanym w dół pasem biustonosza. Większość producentów oferuje wbudowane pionowe usztywnienia nie tylko po bokach, ale również pod samymi miseczkami. Półgorset tego typu doskonale modeluje górną część sylwetki.

Popularne balerinki skórzane<< >>Ubrania z drugiej ręki

About the author : admin