Wypełnij swoją garderobę odpowiednio dobraną bielizną.

Bielizna nie jest zwykle najbardziej ekscytującym rodzajem odzieży na zakupy, pamiętaj jednak o tym, że masz kłopoty, jeśli wybierzesz niewłaściwą parę! Nikt nie chce czuć, jak ich majtki szczypią, zwisają, toczą się lub odstają przez cały dzień, ponieważ oznacza to, że utkniesz w nich aż do powrotu do domu. Znalezienie wygodnej bielizny nie jest trudne, gdy wiesz, jak uzyskać odpowiedni krój i wybrać dobry materiał. Niezależnie od tego, czy robisz zakupy bielizny męskiej, czy damskiej, znajomość rodzaju ciała pomaga, ponieważ niektóre style mogą być wygodniejsze niż inne, w zależności od tego, jak się kształtujesz.

Właściwe dopasowanie. Poznaj majtki figi

Zmierz talię i biodra. Jeśli znasz swoją talię i biodra, możesz znaleźć odpowiedni rozmiar bielizny dla różnych marek. Użyj miary do pomiaru naturalnej talii i najpełniejszej części bioder, aby wybrać najbardziej wygodny rozmiar dla swojego ciała.Możesz znaleźć swoją naturalną talię, zginając się na boki. W talii utworzy się zagięcie, które pomoże ci je zidentyfikować.

Podczas pomiaru bioder trzymaj centymetr równolegle do podłoża.Zdjęcie zatytułowane Wybierz wygodną bieliznę.

Dokładnie sprawdź swoje pomiary, aby zapoznać informacje dotyczące wielkości. Dobrym pomysłem jest dwukrotne zmierzenie zarówno talii, jak i bioder, aby mieć ten sam pomiar za każdym razem. Po dokonaniu pomiarów talii i bioder możesz sprawdzić informacje o rozmiarze każdej bielizny, którą rozważasz, aby zapewnić odpowiednie dopasowanie. Bez względu czy będą to figi majtki, czy też majtki damskie koronkowe.

Sprawdzanie twojego pomiaru jest ważne, ponieważ czasami nie robi się tego za pierwszym razem.

Jeśli twoje pomiary są inne przy drugiej próbie, zmierz je po raz trzeci. Jeden z tych zestawów powinien pasować, więc używaj tego zestawu pomiarów podczas zakupów.

Poszukaj mocnej elastycznej pary. Nikt nie chce podciągać bielizny przez cały dzień, aby nie zsunęła się ani nie spadła. Wybierz bieliznę, która ma elastyczny pas w okolicy bioder, abyś wiedział, że pozostanie na miejscu.

Podczas gdy elastyczna gumka w talii jest pomocna w bieliźnie, unikaj stylizacji z elastycznymi otworami na nogi. Mają tendencję do ścierania się, co może być niewygodne.

Biżuteria magnetyczna - co to jest i do czego służy?<< >>Piękno okolic intymnych

About the author : admin