Jak zrobić manicure hybrydowy w domu?

Żeby dłonie były piękne, warto zafundować im profesjonalny manicure. Pomalowane paznokcie będą przyciągać uwagę i skutecznie dodadzą pewności siebie. To element, który nieodłącznie kojarzy się z kobiecością. Żeby uzyskać trwały efekt, najlepiej postawić na manicure hybrydowy. Jak wykonać go samodzielnie, w domu?

Na czym polega manicure hybrydowy?

Manicure hybrydowy to doskonała alternatywa dla klasycznych lakierów do paznokci. Jego wykonanie nie jest skomplikowane, w daje znacznie lepszy efekt. Największym atutem manicure hybrydowego jest bez wątpienia długotrwały efekt. Paznokcie zatrzymują kolor przez wiele tygodni. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne i działanie wody, nie odbarwiają się i nie odpryskują. Są praktycznie niemożliwe do naruszenia.
Jak uzyskiwany jest tak świetny efekt? Wszystko to zasługa światłoczułego lakieru w połączeniu ze specjalistyczną lampą LED. Lampa LED do paznokci utwardza lakier, sprawia, że paznokcie są zabezpieczone mocną, wytrzymałą na szczerbienia powłoką w wybranym kolorze. Efekt utrzymuje się nawet kilka tygodni.

Manicure hybrydowy w domu – w co się wyposażyć

Manicure hybrydowy wykonuje już niemal każdy gabinet kosmetyczny. Z powodzeniem jednak można zrobić go także samodzielnie, w domu. Nie wymaga to trudnych do zdobycia kompetencji ani drogiego sprzętu. Zarówno lampa LED do paznokci, jak i lakiery nie generują wielkiego wydatku, zwłaszcza w dłuższej perspektywie. Inwestycja szybko się zwraca, ponieważ manicure można wykonywać rzadziej – raz na kilka tygodni.
Jaki sprzęt będzie potrzebny do domowego manicure hybrydowego? Oprócz lakierów hybrydowych, koniecznie trzeba posiadać dedykowaną manicure lampę LED. To jej paznokcie zawdzięczają trwałość – światło utrwala lakier i zapewnia długotrwały, piękny efekt manicure. Lampę można kupić samodzielnie albo w zestawie z innymi akcesoriami do nadawania paznokciom kształtu i ładnego wyglądu.

Lampa LED do paznokci – najważniejszy gadżet do manicure hybrydowego

Bez lampy LED do paznokci manicure hybrydowy się nie obejdzie. To dlatego warto postawić na wysokiej klasy sprzęt od renomowanego producenta. Lampa LED do paznokci posłuży przez wiele lat, zapewniając wygodne i szybkie wykonanie ulubionego manicure.
Lampę można kupić w gabinetach kosmetycznych, sklepach specjalizujących się w akcesoriach do manicure, a także bezpośrednio u producenta – stacjonarnie lub online.

Lakier hybrydowy kupić można na Chiodo.pl

Zimowy urlop w górach<< >>Czy można nosić spódnice zimą?

About the author : admin