Co warto wiedzieć o Morpheus8 PRO?

Dbanie o swoją cerę jest niezmiernie ważne, szczególnie dla kobiet. Dobrze jest zatem więcej dowiedzieć się o zabiegu Morpheus8 PRO, który jest nowoczesnym rozwiązaniem wykonywanym w renomowanych klinikach medycyny estetycznej.

Morpheus8 PRO – co to jest?

Przede wszystkim jest to zabieg stymulujący, który może odbywać się w każdej warstwie skórnej. Jest to proces, dzięki któremu można powstrzymać starzenie się skóry. Warto dodać, że tym sposobem można również ujędrnić skórę i zredukować rozstępy.

Na czym polega tego rodzaju zabieg?

Zabieg ten polega na wykorzystaniu frakcyjnego bipolarnego prądu- RF. Za pomocą prądu punktowo redukuje się mikrouszkodzenia skórne. Dzięki temu jest to bardzo dokładna pielęgnacja, która pozwala szybko i profesjonalnie odmłodzić skórę. Morpheus8 PRO wykorzystuje najnowszą technologię, jednak zaleca się skorzystanie z miejscowego znieczulenia, gdyż może być odczuwalny dyskomfort.

Czy są jakieś przeciwwskazania do wykonywania tego zabiegu?

Należy wiedzieć, że Morpheus8 PRO jest zabiegiem, który nie może być wykonywany przez kobiety w ciąży czy przez kobiety, które karmią piersią. Zrezygnować powinny również osoby, które mają problemy autoimmunologiczne oraz nowotworowe lub mają wstawione implanty.

Kiedy warto skorzystać z tego nowoczesnego rozwiązania?

Zabieg dobrze jest wykonać, gdy chce się ujędrnić skórę opóźnić oznaki starzenia się skóry, czy też są widoczne różnego rodzaju zmarszczki lub blizny. Warto też wybrać się do kliniki, gdy ma się problemy z cellulitem, przebarwieniami lub również borykają się z cieniami pod oczami.

Dobrze jest też dodać, że tego rodzaju pielęgnacja może trwać od godziny do półtorej godziny, w zależności od tego, jakie miejsce na ciele się wybierze. Efekty są widoczne już po dwóch tygodniach. Warto pamiętać, aby przez dwadzieścia cztery godziny po zabiegu nie nakładać żadnych kosmetyków na twarz. Należy zaznaczyć, aby między seriami zabiegów nie wykonywać żadnych innych złuszczających masaży, które mogłyby zakłócić proces gojenia się skóry.

Powiększanie ust - czy warto?<< >>Na czym polega USG Dopplera?

About the author : admin