Jak sobie radzić z drugim podbródkiem?

Niedawno zauważyłeś, że masz dwa podbródki. Może przybrałeś trochę na wadze, a teraz nie możesz schudnąć. Może jesteś teraz po trzydziestce. Być może wszyscy w Twojej rodzinie prędzej czy później mają podwójny podbródek. Bez względu na powód, drugi podbródek Ci się nie podoba. Główne przyczyny nadmiaru tłuszczu w okolicy podbródka to przyrost masy ciała, starzenie się i geny.

Jak zlikwidować drugi podbródek?

Istnieje wiele zabiegów, które usuwają tłuszcz i przywracają szyję do jej normalnego wyglądu. Rodzaj zabiegu zależy w pewnym stopniu od osoby i od tego, jak elastyczna jest skóra i tkanki. Jeśli tłuszcz zostanie usunięty, a skóra zwisa, nie nastąpi poprawa wyglądu. Dlatego dla starszych osób, których elastyczność tkanek uległa pogorszeniu z wiekiem, najlepszymi zabiegami są usuwające drugi podbródek zabiegi chirurgiczne, aby można było również usunąć część skóry. Ponieważ nałogowe palenie może powodować zwiotczenie skóry, palacze częściej wymagają leczenia chirurgicznego. Młodsze osoby o dobrej elastyczności skóry mają więcej możliwości na usuwanie drugiego podbródka, lub chociaż zmniejszenia jego widoczności bez operacji. Kiedyś operacja była jedyną odpowiedzią, ale ten czas już minął. Teraz do wyboru są usuwające drugi podbródek zabiegi nieinwazyjne.

Odchudzanie i ćwiczenia

W przypadku stosunkowo niewielkiego problemu możesz spróbować ćwiczeń podbródka. Na przykład odchylenie głowy do tyłu i wysunięcie szczęki do przodu rozciąga i wzmacnia mięśnie w okolicy szyi w pobliżu szczęki. Wykonanie tego 20 razy, trzy razy w ciągu dnia przez kilka tygodni, wzmacnia mięśnie, napina je i może pomóc przywrócić szyję do normalnego kształtu. W połączeniu z utratą wagi możesz zauważyć pewne rezultaty, ale chociaż ćwiczenia i utrata masy ciała mogą mieć znaczenie, mogą być skuteczne tylko w niewielkich i łagodnych przypadkach.

Kybella

Najnowszy lek ma potencjał, aby najlepiej odpowiedzieć na pytanie jak zlikwidować drugi podbródek. Kwas deoksycholowy, zwany także Kybella, jest substancją występującą naturalnie w żółci. Woreczek żółciowy wtryskuje go do jelit po tłustym posiłku, takim jak pizza, a kwas rozkłada tłuszcz. Kybella to syntetyczna wersja, która została zatwierdzona specjalnie jako środek mający na celu usuwanie drugiego podbródka. Zmieszany ze środkiem znieczulającym, takim jak lidokaina, wstrzykuje się do złogów tłuszczu pod brodą, gdzie rozkładają się komórki tłuszczowe, a ciało zajmuje się resztą.

Lecznicze właściwości przeciwutleniaczy zawartych w herbatce z czystka<< >>Innowacje w świecie mody

About the author : admin