Jak szybko pozbyć się nieinwazyjnie nadmiaru tkanki tłuszczowej?

Piękna i smukła sylwetka to marzenie każdego. Niestety w dzisiejszych czasach coraz więcej osób cierpi z powodu nadmiarowych kilogramów, a niektóre partie ciała ciężko jest odchudzić. Co zatem można zrobić? Jest pewna metoda, która pozwala wysmuklić i wymodelować sylwetkę. Jest to coolsculpting.

Na czym polega kriolipoliza?

Czasami ciężko jest się pozbyć tłuszczu z brzuszka czy podbródka. Nawet niektóre szczupłe osoby mają czasami nadmiarowe fałdki tłuszczu. Można się ich pozbyć dzięki kriolipolizie. To bezinwazyjny zabieg, który dzięki niskiej temperaturze zamraża tkankę tłuszczową, a ta następnie jest usuwana z organizmu.

Podczas zabiegu stosowane jest specjalne urządzenie, które przykłada się do konkretnej partii ciała. Niska temperatura powoduje, że trójglicerydy zamarzają i powstaje niejako stan zapalny, który oczywiście nie wpływa na zdrowie pacjenta. Po mniej więcej trzech miesiącach cała tkanka tłuszczowa zostaje usunięta z organizmu.

Kto powinien się poddać zabiegowi coolsculpting?

Coolsculpting to dość nowa metoda w Polsce, która jest znana na świecie od wielu lat. To doskonały sposób, aby bez cięcia i operacji można było wymodelować sylwetkę. Cały zabieg trwa zaledwie kilkadziesiąt minut i najczęściej trzeba go powtórzyć maksymalnie trzy razy.

Podczas zabiegu nie jest potrzebne znieczulenie, gdyż pacjenci nie odczuwają praktycznie żadnego dyskomfortu. Nie jest konieczna też rekonwalescencja. Wiele ciekawych informacji na ten temat można znaleźć na https://saywowclinic.pl/coolsculpting/.

Ile kosztuje zabieg coolsculpting?

Większości osób pewnie zabiegi wykonywane w gabinetach medycyny estetycznej czy w salonach urody kojarzą się z wysokimi kwotami. Jednak ceny takich zabiegów w ostatnich latach bardzo spadły.

Zabieg kriolipolizy kosztuje od mniej więcej 1200 złotych do 2500 złotych. Wszystko zależy od aparatury, która jest używana w danym gabinecie i od doświadczenia lekarza czy kosmetologa.

Na czym polega USG Dopplera?<< >>Zamykanie naczynek - przyczyny

About the author : admin