Nowoczesny zabieg liposukcji

Z roku na rok w medycynie dzieje się coraz więcej, a pacjenci dostają szansę na zmianę swojego wyglądu w coraz mniej inwazyjny sposób. Ostatnim odkryciem medycyny estetycznej jest lipoliza laserowa umożliwiająca pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej w miejscach opornych na odchudzanie.

Szybkie odchudzanie za pomocą liposukcji laserowej

Bardzo wiele osób jest zainteresowanych usunięciem zbędnej tkanki tłuszczowej w klinice medycyny estetycznej. Jest to dość dobry sposób na szybkie i trwałe wyeliminowanie fałdek, które wyglądają brzydko i niosą ze sobą spore komplikacje zdrowotne. Obecnie mamy do dyspozycji tradycyjną liposukcję klasyczną oraz lipolizę laserową. Liposukcja laserowa w porównaniu do klasycznego zabiegu niesie ze sobą mniej powikłań związanych z rehabilitacją oraz samym wykonawstwem. Liposukcja laserowa opinie jest coraz częściej wybierana przez osoby, które nie mają ogromnych problemów z nadwagą lub otyłością, a wyłącznie chcą wymodelować ciało. Przemawia za tym fakt, iż podczas lipolizy laserowej można jednorazowo usnąć tylko pół litra tkanki tłuszczowej.

Tak wiele przy tak małej inwazyjności…

Liposukcja laserowa polega na podgrzaniu komórek tłuszczowych i rozerwaniu ich błon w wyniku czego można odessać część płynu za pomocą specjalistycznego ssaka. Jest on dość mały i nie powoduje urazów tkanek sąsiednich. Ponadto liposukcja laserowa opinie nie pozostawia dużych blizn jak miało to niegdyś miejsce w przypadku zabiegu o klasycznym przebiegu. Czas rekonwalescencji jest bardzo krótki, a pacjent podczas lipolizy laserowej świadomy. Oczywiście nie znaczy to, że czuje ból. Lekarz daje skuteczne znieczulenie miejscowe umożliwiające wykonanie niewielkiego nacięcia w skórze i usunięcia płynnej zawartości komórek tłuszczowych. Obecnie lipoliza laserowa jest jednym z najbezpieczniejszych zabiegów wykonywanych w gabinetach medycyny estetycznej. Dodatkowo znieczulenie miejscowe jest bardziej bezpieczne niż znieczulenie ogólne co jest niewątpliwą zaletą liposukcji laserowej.

Dzisiejsze czasy dają pacjentom możliwości, o których dawniej nie mogli nawet pomarzyć. Liposukcja laserowa to niewątpliwie jeden z najbardziej efektywnych zabiegów, który można zaoferować wszystkim zmagającym się z fałdkami opornymi na odchudzenie.

Korzeń maca ratunek w walce z niepłodnością.<< >>Peeling chemiczny - techniczne podstawy zabiegu

About the author : admin