Personalny prezent dla ukochanej – biżuteria z grawerem

Poszukując oryginalnego pomysłu na prezent, łatwo znaleźć inspiracje dotyczące upominków spersonalizowanych. Co kupić dziewczynie, narzeczonej lub żonie, aby poczuła się wyjątkowo? Dobrym pomysłem będzie biżuteria – pierścionek lub bransoletka z grawerem wzbudzi radosne zaskoczenie.

Jaka biżuteria sprzyja grawerowaniu?

Obecnie grawerunki wykonuje się na niezliczonych przedmiotach. Jeśli chodzi o biżuterię, każda jej kategoria nadaje się do grawerowania – wystarczy, że któryś z elementów będzie metalowy i wystarczająco duży. Grawer prezentuje się równie dobrze na złocie i na srebrze.

Przykładowe spersonalizowane ozdoby to: nieśmiertelnik z cytatem na łańcuszku, materiałowa bransoletka z grawerem na zawieszkach lub pierścionek z krótką, ukrytą wiadomością. Warto przyjrzeć się, jaki styl biżuterii odpowiada obdarowywanej osobie najbardziej.

Co można wygrawerować na bransoletce lub naszyjniku?

Aby prezent był udany, treść grawerunku musi być przemyślana. Zakres możliwości zależy od rozmiarów obiektu. Na bransoletce z grawerem możemy napisać ulubiony cytat drugiej osoby, sentymentalną datę lub jej imię wraz ze znaczącym symbolem. W tym celu sprawdzi się też naszyjnik z dużym wisiorem.

Drobny wisiorek, kolczyki lub pierścionek nie sprzyjają dużym grawerowanym zdobieniom – wystarczy data, imię lub jedno słowo, którym opiszemy ukochaną lub przypomnimy jej o naszej obecności. Jeśli zamiast słowa decydujemy się na obrazek, może to być proste serce lub podobizna ulubionego zwierzaka – możliwości są szerokie.

Czego nie pisać na bransoletkach z grawerem?

Warto wspomnieć o często popełnianych błędach przy projektowaniu grawerunku. Ważne jest zachowanie dobrego smaku – nie piszmy na biżuterii wiadomości, które mogłyby zawstydzić kobietę noszącą ją w miejscu publicznym. Lepiej, aby prezent odzwierciedlał jej charakter niż stanowił wylewne wyznanie uczuć.

Również życzenia nie są najlepszym pomysłem. Napiszmy je raczej na kartce prezentowej – bransoletka z napisem „Wszystkiego najlepszego!” nie sprawdzi się jako codzienna ozdoba, którą można nosić niezależnie od okazji. Niech biżuteria będzie ponadczasowa i uniwersalna – odpowiednia niezależnie od wieku i daty.

Bransoletki z grawerem dostępne są w ofercie Grawernia.pl

Letni dress code w pracy<< >>Idealny pomysł na prezent urodzinowy

About the author : admin