Spa nad morzem dla dwojga

Organizm od czasu do czasu potrzebuje wytchnienia, ale nie takiego polegającego na godzinnym basenie, ale autentycznego oderwania się od otoczenia. Dobrym rozwiązaniem jest wypad na weekend do SPA nad morze.

Co daje SPA?

Mało kto wie, co oznacza ten skrót, ale wszyscy wiedzą na czym to polega. SPA to skrót od łacińskiego określenia „Sanitas per aquam”, czyli zdrowie przez wodę. Określenie to stworzyli Rzymianie doceniają korzyści wynikające z wizyt w łaźniach. Odpoczywali nie tylko fizycznie, ale także psychiczne.

Współczesne SPA oferuje takie same korzyści, ale znacznie więcej możliwości. Aby w pełni z nich skorzystać, najlepiej jest przeznaczyć na to weekend. Dwa dni z dala od codzienności doskonale wpłyną na psychikę i pozwolą skorzystać z pełnej oferty hotelu lub pensjonatu.

Zabiegi oferowane przez SPA

Najważniejszymi zabiegami są te związane z wodą. Wanny z hydromasażem doskonale zmniejszają napięcie mięśniowe i zmniejszają dolegliwości bólowe. Kąpiel z dodatkiem olejków eterycznych działa relaksująco na cały organizm.

Standardowym zabiegiem oferowanym przez ośrodki SPA jest sauna, jacuzzi oraz ogólnodostępne baseny. W określonych godzinach można skorzystać z aerobiku wodnego.

Oczywiście być w SPA i nie skorzystać z masaży, to grzech. Najpopularniejsze są masaże z aeroterapią, z gorącymi kamieniami.

Wybierając SPA, warto rozważyć ofertę SPA nad morzem dla dwojga. Pakiety dla dwóch osób oferowane są w znacznie atrakcyjniejszych cenach.

Jak wybrać SPA nad morzem dla dwojga

Połączenie zabiegów odnowy biologicznej z pobytem nad morzem to idealne rozwiązanie. Wieczorne spacery w ciszy, tylko wśród szumu fal i świeże powietrze z dużą zawartością jodu dodatkowo naładują baterie naszego organizmu.

Najlepszym rozwiązaniem jest wybranie SPA mieszczącego się w hotelu lub pensjonacie. Pozwoli to zaoszczędzić cenny czas na dojazdy na zabiegi. Druga korzyść to możliwość maksymalnego wykorzystania oferowanych zabiegów w okresie pobytu.

Wiele ośrodków oferuje SPA nad morzem w pakiecie dla dwóch osób. To bardzo korzystna oferta pod względem finansowym. Ceny poszczególnych zabiegów są znacznie niższe niż w opcji kupowania pojedynczych. Na wypad nad morzem połączony ze SPA można zabrać koleżankę, chłopaka lub męża, nie ma żadnych ograniczeń. Nie ma też żadnych ograniczeń wiekowych.

Pakiet spa nad morzem dla dwojga to także doskonały pomysł na prezent dla rodziców od pary młodej (podziękowania) lub z okazji kolejnej rocznicy ślubu. Prezent będzie nie tylko oryginalny, ale przede wszystkim z wielką korzyścią.

Pierścionek z kamieniem - jaki wybrać?<< >>Wypoczynek nad morzem

About the author : admin