Pierścionek z kamieniem – jaki wybrać?

Wybór biżuterii to wcale nie taka prosta decyzja. Oferta salonów jubilerskich jest ogromna, zarówno jeśli chodzi o materiały, formę, jak i rodzaj zdobienia. Chcąc długo cieszyć się piękną biżuterią, najlepiej stawiać na jakość oraz ponadczasową elegancję. Idealne będą pierścionki z kamieniami szlachetnymi. Który z nich wybrać?

Dlaczego warto postawić na biżuterię z kamieniami szlachetnymi?

Biżuteria to ten typ ozdoby, który lubi większość kobiet. Ogromny wybór sprawia, że każda znajdzie coś dla siebie – zarówna ta, która lubi bogate zdobienia i mocny efekt, jak i wielbicielka minimalizmu i subtelności. Biżuterią, która nigdy nie wychodzi z mody, a jednocześnie jest niebanalna, są wszystkie drobiazgi z kamieniami szlachetnymi. Każdy kamień jest bowiem niepowtarzalny, ma oryginalny kolor oraz strukturę, intryguje swoją unikalnością. Jednocześnie ten typ biżuterii jest bardzo uniwersalny i ponadczasowy. Pasuje kobiecie w każdym wieku, o każdym typie urody. Bransolety, naszyjniki czy pierścionki z kamieniami szlachetnymi z powodzeniem można nosić i na co dzień, i na szczególne okazje.

Pierścionek z tanzanitem – ponadczasowa elegancja w oryginalnym wydaniu

Jaką biżuterię wybrać, marząc o wyróżnieniu się z tłumu? Ciekawą propozycją bez wątpienia będzie pierścionek z tazanitem. To niezwykle oryginalny kamień, który początkowo mylono z szafirem. Odkryto go w Tanzanii, potem popularyzując na całym świecie. Jest uznawany za wyjątkowy, cenny, chętnie stosowany w jubilerstwie. Występuje w kilku odcieniach: od brązów, przez popiele, po niebieski. Pierścionek z tanzanitem to przykład wytworności, nietuzinkowości, ale i ponadczasowej elegancji. Kupując taką biżuterię, można być pewnym, że będzie ozdobą na lata.

Gdzie kupić wymarzony pierścionek z kamieniem szlachetnym?

Jeśli pierścionek z tanzanitem ma zachwycać pięknem i być trwały, na zakupy najlepiej wybrać się do dobrego salonu jubilerskiego. Te działają zarówno stacjonarnie, jak i w sieci. Ich znak rozpoznawczy to spory wybór, ale i doświadczony jubiler, który potrafi doradzić, odpowiedzieć na pytania, zna właściwości konkretnych materiałów.Trzeba pamiętać, że tanzanit to kamień dość rzadki, a więc pierścionki z tanzanitem nie zawsze są dostępne od ręki. Najlepiej szukać ich w dobrze wyposażonych salonach, czasem na wykonanie pierścionka w odpowiednim rozmiarze trzeba będzie poczekać kilka tygodni.

Pierścionek z tanzanitem znajdziesz w Salonie jubilerskim LARU.

Pomysły na tanie prezenty świąteczne<< >>Spa nad morzem dla dwojga

About the author : admin