Pomysły na tanie prezenty świąteczne

Święta tuż-tuż, więc najwyższa pora rozejrzeć się za upominkami dla bliskich. Warto na pewno wręczyć jakieś podarunki rodzinie i przyjaciołom, wyrażając w ten sposób własne uczucia. Prezenty nie muszą być jednak specjalnie kosztowne. Drobne upominki, jakie jak przypinki czy magnesy na lodówkę, okazują się być równie dobrym wyborem!

Pomysł nr 1 – zestaw aromatycznych herbat

Okres świąteczny wszystkim kojarzy się z długimi chłodnymi wieczorami. Idealnie pasują do nich grube powieści, czytane pod puchatym kocem, oraz aromatyczne i rozgrzewające napary. Bliskim można więc podarować jakiś elegancki komplet herbat. Uzupełniając go ładnym kubkiem lub filiżanką, tworzy się naprawdę atrakcyjny i przy tym praktyczny podarunek.

Takie torebki herbat można też wykonać samodzielnie, kupując gotowy susz różnych rozgrzewających ziół oraz specjalistyczne bibułki. Zioła należy owinąć papierem i następnie szczepić obie jego strony zszywaczem. Do każdej takiej torebeczki warto też doczepić jakąś małą karteczkę z życzeniami lub wizerunkiem Świętego Mikołaja.

Pomysł nr 2 – pinsy grawerowane

Wbrew pozorom nawet takie niepozorne pinsy, które wielkością zbliżone są do rozmiaru monety, powinny ucieszyć każdego, kto znajdzie je pod choinką. Spodobają się zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Wystarczy stworzyć z nich niepowtarzalny gadżet, dokonując ich personalizacji.

Firmy, które zajmują się projektowaniem i produkcją przypinek, pozwalają swoim klientom umieszczać na nich dosłownie wszystko. Gadżet w prosty sposób da się więc spersonalizować. Jeżeli ma on być typowym podarunkiem świątecznym, wystarczy zaprojektować go tak, by pojawił się na nim jakiś motyw świąteczny albo zabawny napis bądź zdjęcie.

Pomysł nr 3 – długopisy personalizowane

Równie urocze co przypinki grawerowane mogą być… długopisy! Jednakże nie takie zupełnie zwyczajne, które każdy sam mógłby sobie kupić w dowolnym kiosku czy sklepie za kilka złotych. Podobnie jak to było w przypadku przypinek chodzi o długopisy personalizowane. Też można je zamówić przez Internet.

Sam długopis prawdopodobnie będzie jednak niewystarczającym prezentem, więc warto dodać do niego coś jeszcze. A stworzy on idealny zestaw w połączeniu z malutkim notesem lub kalendarzykiem na przyszły rok.

Przypinki dostępne są w ofercie Grawernia.pl

Ciepła odzież jesienią to podstawa<< >>Pierścionek z kamieniem - jaki wybrać?

About the author : admin