Wspaniałe właściwości kosmetycznych urządzeń laserowych

Zabiegi wykorzystujące urządzenia laserowe zwykle kojarzone są z usuwaniem niechcianego czy nadmiernego owłosienia. Jednak współczesne urządzenia tego typu oferują znacznie więcej, a przy tym często jeden sprzęt pozwala na przeprowadzanie zabiegów z różnych kategorii.

Zaawansowane funkcje

Prócz usuwania włosków, na stałe, co jest możliwe tylko w przypadku lasera, za pomocą takich sprzętów można też między innymi odmładzać skórę, w dodatku na wielu poziomach. Laser frakcyjny CO2 pozwala zarówno na usuwanie zmarszczek, jak i ogólne ujędrnianie skóry i poprawę owalu, co trudno jest osiągnąć za pomocą innych metod.

Sprzęt ten pozwala też na pozbycie się innych defektów skóry, takich jak blizny, również potrądzikowe (je również bardzo trudno jest usuwać w inny sposób), rozszerzone pory, ziemistość czy podobne defekty.

Doskonale sprawdza się również w zakresie wyrównywania kolorytu i usuwania przebarwień, na przykład posłonecznych, hormonalnych, ale nawet plam starczych. Te ostatnie zwłaszcza są praktycznie nie do usunięcia poza tą metodą.

Poprawa wyglądu ciała

Co istotne, takie zabiegi można stosować nie tylko na ciało. Możliwe jest też laserowe usuwanie rozstępów, blizn na całym ciele, a nawet cellulitu oraz zwiotczałej skóry. Laser gwarantuje bowiem całkowitą regenerację, praktycznie przebudowę, skóry.

Rozgrzewa ją mocno, uszkadzając w kontrolowany sposób, co wymusza intensywne procesy regeneracyjne i zwiększoną produkcję kolagenu oraz elastyny, odpowiedzialnych za jędrność i młodzieńczy wygląd skóry.

Znakomite efekty

Powodem, dla którego w tak wielu gabinetach sięga się po laser frakcyjny CO2, jest nie tylko jego wysoka skuteczność i wszechstronne możliwości (co przekłada się też na oszczędności – kupuje się jeden sprzęt do świadczenia wielu różnych usług).

Ogromne znaczenie ma też fakt, że zabiegi wykonywane z użyciem lasera frakcyjnego CO2 są praktycznie w pełni bezpieczne. Trzeba tylko pamiętać, by stosować się do wskazań, np. nie można wykonywać zabiegów na silnie opalonej skórze.

Naturalny efekt

Duże znaczenie ma też naturalność efektów, szczególnie gdy chodzi o odmładzanie. Wiele zabiegów z tej kategorii wypycha skórę czy deformuje rysy twarzy.

W tym przypadku zaś efekt jest taki, jakby o odmłodzenie zadbała sama natura (zresztą niejako tak jest). Dzięki temu też nikt nie musi przyznawać się, że korzysta z zabiegów medycyny estetycznej.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z Dermokliniki.

Półgorset - ciekawy model bielizny dla każdej kobiety<< >>Kilka słów o butach skórzanych

About the author : admin