Wygoda i bezpieczeństwo, czyli liposukcja laserowa

Jedną z najpopularniejszych metod „konturowania” i poprawiania różnorakich niedoskonałości sylwetki jest obecnie liposukcja laserowa, inaczej nazywana lipolizą.

Liposukcja laserowa Katowice

Jest ona przeznaczona dla osób o średniej wadze, albo z miejscową nadwagą. Nie można jej stosować u osób zbyt szczupłych ani u bardzo otyłych. Trzeba bowiem zapamiętać, że nie jest to sposób na odchudzanie, ale na modelowanie sylwetki, poprawę wyglądu ciała i wykonturowanie figury. Do tej procedury nie powinno się mieć nierealnych oczekiwań, bo to nie ona ma pomóc w zrzuceniu kilkudziesięciu kilogramów. Aby Liposukcja Katowice mogła przynieść pożądane efekty zawsze warto dobrze się do niej przygotować. Zmiana proporcji sylwetki będzie bowiem najlepsza wtedy, kiedy dany pacjent zmieni swoje nawyki żywieniowe i tryb życia, to znaczy zacznie na przykład ćwiczyć. Dobrym pomysłem jest zawsze wcześniejsze udanie się do specjalistów takich jak: dietetyk, trener, a nawet psycholog. Kiedy zaś chodzi już o sam zabieg, to wykonuje się go w gabinecie, przy znieczuleniu miejscowym. Wcześniej lekarz tworzy dokumentację fotograficzną, dlatego doskonale wie, gdzie musi wprowadzić do tkanki tłuszczowej włókno laserowe. Celem procedury jest zniszczenie komórek tłuszczowych i rozpuszczenie tłuszczu, który jest następnie usuwany (odsysany) z organizmu w swojej postaci płynnej. Laser pomaga też ujędrnić skórę i zlikwidować jej obwisły wygląd.

Liposukcja Katowice – co robić po zabiegu?

Uzupełnieniem zabiegu bardzo często jest kuracja antybiotykowa i seria masaży (wszystko to powinno dziać się w pierwszym miesiącu). Kliniczna ocena powodzenia i osiągnięcia oczekiwanych efektów odbywa się mniej więcej trzy miesiące po zabiegu. Często zdarza się tak, ze polepszenie odbywa się nawet później. Niektóre osoby, aby wyglądać już naprawdę perfekcyjnie decydują się na lipolizę chemiczną w danym obszarze ciała. Wykonuje się ją wtedy nie wcześniej niż po 1-2 miesiącach po lipolizie laserowej. Także i po tym drugim zabiegu wskazany jest cykl masaży (najlepiej z wykorzystaniem urządzeń których końcówki zasysają skórę). Każda liposukcja laserowa Katowice wymaga tego, by w okresie rekonwalescencji pacjent nosił specjalną bieliznę i odzież uciskową. To właśnie one zminimalizują powstawanie o pooperacyjnych obrzęków czy tworzenie się siniaków. Wpłyną one także pozytywnie na poprawę jakości skóry. Ważne jest, by o taką odzież właściwie zadbać – aby jak najdłużej nie utraciła swoich właściwości kompresji i pomogła uzyskać jak najlepsze efekty.

Więcej o liposukcji dowiesz sie na stronie http://www.lipoline.pl/

Lakiery hybrydowe - modna nowość wśród kosmetyków do paznokci<< >>Wizyta w salonie mody ślubnej

About the author : admin