Czym dokładnie jest labioplastyka?

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że labioplastyka jest w najprostszym możliwym ujęciu zabiegiem wykonywanym w obszarze ginekologii estetycznej. Umożliwia bardzo dużej liczbie przedstawicielek płci pięknej uporanie się z różnego rodzaju problemami natury intymnej.
Bardzo często konieczne jest zmniejszanie warg sromowych, ponieważ bardzo niekorzystnie oddziałują na wygląd okolic intymnych.

Plastyka warg sromowych – kiedy warto się na nią zdecydować?

Należy mieć świadomość, że przerost warg sromowych może być związany z uporczywymi dolegliwościami, brakiem akceptacji czy nieestetycznym wyglądem. Labioplastyka rekomendowana jest kobietom, które zmagają się z często nawracającymi infekcjami intymnymi, miewają otarcia, a także odczuwają dyskomfort podczas wzmożonej aktywności fizycznej.

Omawiany zabieg zalecany jest również w przypadku ewentualnego pogorszenia się wyglądu warg sromowych. Ich zmniejszenie może bowiem zdecydowanie podnieść jakość życia intymnego. Pozwoli także kobietom pozbyć się różnego rodzaju problemów psychologicznych.

Na czym polega zmniejszanie warg sromowych?

Należy mieć świadomość, że plastyka warg sromowych przeprowadzania jest u pacjentek, które ukończyły 18 lat. Koniecznie trzeba również zaznaczyć, że przed zabiegiem ustalana będzie ich wielkość, a także kształt. W zdecydowanej większości przypadków zabieg będzie wykonywany w miejscowym znieczuleniu. Oznacza to tym samym, że przedstawicielka płci pięknej będzie nie tylko świadoma, ale również przytomna.

Godny uwagi jest fakt, że w niektórych sytuacjach dopuszczone jest także ogólne znieczulenie. Omawiany zabieg nie jest tak skomplikowany, jak mogłoby się wydawać. Nikogo nie powinien zatem dziwić fakt, że czas jego trwania będzie oscylował od 60 do 90 minut. Wszystko uzależnione będzie nie tylko i wyłącznie od indywidualnych cech pacjentki, ale również założonych efektów.

Zdecydowanie najlepszym możliwym rozwiązaniem będzie przeprowadzenie zabiegu po zakończonej menstruacji. Krwawienie może bowiem zarówno przedłużyć, jak i utrudnić cały proces związany z gojeniem. Lekarze zawsze przed zabiegiem zlecają pacjentkom wykonanie podstawowych badań krwi. Są one oczywiście związane z krzepliwością.

Niebanalne suknie ślubne plus size<< >>Półgorset czy biustonosz?

About the author : admin