Menu w diecie pudełkowej, czyli co nam daje catering dietetyczny

Dieta pudełkowa została rozpropagowana przez gwiazdy kina oraz celebrytów. Jeszcze do niedawna większość osób podchodziła do niej dość ostrożnie, głównie ze względu na związane z nią dość wysokie koszty. Jednak obecnie menu firm cateringowych stało się na tyle popularne, że przedsiębiorstwa mogły znacznie obniżyć ceny swoich usług. Dzięki temu fit catering stanowi w tej chwili bardzo modny sposób odżywiania.

Co można jeść, stosując dietę pudełkową?

Catering dietetyczny menu tworzy ściśle na podstawie zaleceń dietetyka. Osoby, decydujące się na przejście na dietę pudełkową muszą najpierw odbyć wizytę u specjalisty, który stworzy jadłospis dostosowany do indywidualnych potrzeb ich organizmu. Dietetyk weźmie pod uwagę stan zdrowia klienta, alergie pokarmowe, a także jego zapatrywania np. pod względem niejedzenia mięsa, glutenu lub laktozy. Przygotowany jadłospis zawiera w pełni zbilansowane i zdrowe posiłki, które ponadto są urozmaicone. Menu catering dietetyczny Katowice przygotowuje ze świeżych produktów, a następnie gotowe potrawy dostarcza codziennie pod wskazany adres. Stosując dietę pudełkową można jeść pięć, cztery lub trzy regularne posiłki dziennie, które w zależności od potrzeb mogą opierać się na diecie 1200 kalorii, diecie wegetariańskiej lub jadłospisie dla osób, cierpiących na celiakię. Obecnie wiele firm, oferujących catering dietetyczny menu układa również dla dzieci i młodzieży.

Dlaczego warto korzystać z fit cateringu?

Jak już wyżej wspomniano, dieta pudełkowa menu ściśle opiera na zaleceniach dietetyka. Ponadto przez cały okres trwania diety, specjalista ma nad nią kontrolę i może modyfikować jadłospis w miarę ubywania kilogramów lub uzyskiwania lepszych wyników sportowych. Należy również zauważyć, że decydując się na tego typu menu catering dietetyczny oferuje kompleksowe wyżywienie na każdy dzień, a przy tym nie musimy robić zakupów, gotować oraz zmywać garnków. W dietach nastawionych na utratę kilogramów odpada także nieustanne liczenie kalorii. Wystarczy jedynie wybrać profesjonalną, współpracującą z dietetykami firmę, dla której dieta pudełkowa menu jest podstawą działalności. Odpowiednio przygotowane posiłki, obejmujące śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację, są dostarczane codziennie o ustalonej porze pod wskazany adres. Fit catering stanowi idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na gotowanie lub go po prostu nie lubią.

Badania mykologiczne - skuteczna diagnoza w przypadku grzybicy<< >>Na czym polega lifting twarzy?

About the author : admin