Salon masażu – dodatkowa usługa w salonach kosmetycznych

Salony kosmetyczne, w których można zrobić się na bóstwo coraz częściej dysponują salonami masażu oferującymi masaże różnego typu. Będzie to nie tylko masaż klasyczny, ale także masaż relaksujący czy ujędrniający a także drenaż limfatycznych. Masaż stanowi idealne uzupełnienie zabiegów kosmetycznych

Nowoczesny salon kosmetyczny

W dzisiejszych czasach salon kosmetyczny przestał być jedynie miejscem, gdzie kobiety przychodzą zatuszować swoje niedoskonałości. Teraz to często ekskluzywny lokal, w którym wykwalifikowany personel zadba nie tylko o ciało, ale również duszę klienta. W nowoczesnym salonie kosmetycznym można poddać się szeregom zabiegów upiększających. Poza manicure lub pedicure dostępne są zabiegi upiększające czy ujędrniające nie tylko na skórę twarzy i dekoltu, ale także całego ciała. Depilacja czy zabiegi z medycyny estetycznej są również często w standardzie, podobnie jak usługi fryzjerskie. Salony kosmetyczne są teraz kojarzone z centrami urody i relaksu, w których nie może zabraknąć salonu masażu.

Salon masażu – idealne uzupełnienie dla zabiegów kosmetycznych

Z tego też powodów w nowoczesnych salonach kosmetycznych salon masażu stanowi ich nieodłączny element. W zależności od nastroju i potrzeby można wybrać odpowiedni dla siebie typ masażu, Lista masaży jest zwykle spora, począwszy od tradycyjnego masażu klasycznego poprzez drenaż limfatyczny, masaż wspomagający odchudzanie czy różnego rodzaju masaże relaksacyjne – masaże bańkami chińskimi, gorącymi kamieniami lub czekoladą. Masaże pomagają odprężyć się i zrelaksować. Ponadto stanowią zabiegi wspomagające na przykład walkę z rozstępami czy cellulitem. Poprawiają ukrwienie skóry, co poprawia jędrność i elastyczność skóry. Są świętym zabiegiem na skórę twarzy i szyi o działaniu przeciwzmarszczkowym.

Zalety funkcjonowania salonu masażu w lokalach kosmetycznych:

– masaże różnego typu stanowią idealne uzupełnienie dla zabiegów kosmetycznych;
– chwila relaksu dla ciała i ducha – chętnie wybierana przez klientów, co przekłada się na szybsze pozyskiwanie nowych i stałych klientów;
– dodatkowa reklama, zwłaszcza gdy oferta masaży jest różnorodna;
– dodatkowe możliwości na propozycję zabiegów w różnorodnych pakietach upiększających – wielu klientów lubi takie rozwiązania i wybiera miejsca, w których są one dostępne.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z Medica SPA

Na czym polega lifting twarzy?<< >>Uśmiech jak nowy z licówkami porcelanowymi

About the author : admin