Najpiękniejsza biżuteria dla każdej kobiety

Kobiety uwielbiają biżuterię. Nic w tym dziwnego. Podkreśla ona ich urodę, potrafi odmienić każdą, nawet najprostszą stylizację. Współcześnie biżuterię można zakładać nawet do strojów sportowych, które mają tak naprawdę miejski charakter. W ten sposób nosi się cieniutkie naszyjniki, które nazywane są celebrytkami. Poniżej garść podpowiedzi i wskazówek dla kobiet, które planują kupić sobie piękną nową biżuterię na wiosnę. Warto wiedzieć, w co zainwestować swoje pieniądze.

Długie kolczyki, czyli najpiękniejszy model na wiosnę

Kolczyki to zawsze dobry wybór. W końcu przepięknie podkreślają rysy twarzy, rozświetlają buzię. W tym sezonie warto zdecydować się na długie kolczyki, które wykonane są ze złota lub pozłacanego srebra. To mogą być modne koła, które są ozdobione na przykład za pomocą perełki.

Sztuczna biżuteria, a zatem długie kolczyki, które nie mają większej wartości finansowej, świetnie wyglądają do stylizacji letnich. Nie pasują raczej do pracy, dlatego lepiej zakładać je tylko w czasie wolnym. W tym sezonie znów będą modne.

Celebrytki, czyli delikatne łańcuszki

Cieniutkie łańcuszki z delikatnymi zawieszkami to prawdziwy hit już od kilku lat. Teraz kobiety noszą takie łańcuszki kaskadowo, a zatem po kilka jednocześnie. Wykonane ze złota lub pozłacanego srebra, wspaniale rozświetlają dekolt i cudownie prezentują się z prostymi stylizacjami.

W tym sezonie modne będą też odrobinę bardziej wyraziste naszyjniki, na przykład w formie grubego łańcucha w kolorze złotym. Najważniejsze, aby był on stosunkowo krótki. Taka mocna i wyrazista biżuteria dobrze wygląda z prostymi i minimalistycznymi stylizacjami.

Zegarek

Warto wiedzieć o tym, że zegarek jest również elementem biżuterii. W tym sezonie bardzo modne są zegarki na złotych bransoletkach, które dodatkowo są zdobione na przykład za pomocą cyrkonii. Taki piękny zegarek mogą nosić nawet te kobiety, które na co dzień muszą zakładać do pracy stylizacje zgodne z dress codem. Unika się w nich biżuterii, ale zegarek jest dopuszczalny.

Biżuteria to świetny dodatek, z którego nigdy nie warto rezygnować. Nawet jeżeli kobieta nie preferuje wyrazistej biżuterii na co dzień, może wybierać proste, minimalistyczne egzemplarze, które urozmaicą stylizację. Świetne inspiracje można znaleźć w internecie oraz w prasie modowej.

Długie kolczyki dostępne są w ofercie Salonu jubilerskiego LARU.

Maski typu Sheet - sposób na pielęgnację twarzy rodem z Korei<< >>Wczasy odchudzające - źródło piękna

About the author : admin