Co warto wiedzieć o laseroterapii?

Należy mieć świadomość, że osoby, które boją się skalpela mogą obecnie skorzystać z lasera. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że laseroterapia Łódź nie tylko przynosi ogromne efekty zdrowotne, ale również ma bardzo długą listę wskazań. Godny uwagi jest fakt, że omawiana metoda nie jest zaliczana do najtańszych.

Wskazania

Warto wiedzieć, że laseroterapia Łódź może zostać przeprowadzona u osób we wszystkich grupach wiekowych. Wyjątkiem będą oczywiście niemowlęta i osoby w podeszłym wieku. Jeżeli zostanie wykonana prawidłowo, nie doprowadzi do powstania niebezpiecznych oraz nieporządanych efektów ubocznych. Należy mieć świadomość, że przy tego rodzaju zabiegach nie ma żadnego kontaktu narzędzi z tkankami.

Laseroterapia doskonale zdaje egzamin w przypadku bardzo dużej liczby schorzeń. Wskazania do jej przeprowadzenia to usuwanie pieprzyków, zmiany naczyniowe czy modyfikacje barwnikowych. Godny uwagi jest fakt, że laseroterapia wykorzystywana jest także w leczeniu blizn pooperacyjnych.

Przeciwwskazania

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że lista przeciwwskazań jest bardzo długa. Doskonałymi przykładami mogą być choroby nowotworowe, gruźlica, krwawienia przewodu pokarmowego, cukrzyca, ciąża, infekcje bakteryjne, wirusowe czy nadczynność tarczycy.

Warto wiedzieć, że do przeciwwskazań zalicza się także przyjmowanie leków fotouczulających czy posiadanie rozrusznika serca. Z zabiegu nie będą mogły także skorzystać osoby z arytmią serca czy nieustabilizowaną cukrzycą.

Cena laseroterapii

Należy mieć świadomość, że cena laseroterapii będzie zależała głównie od tego, co dana osoba będzie chciała zrobić na ciele i w którym miejscu. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że zupełnie inaczej płaci się za blizny i przebarwienia, a inaczej za różnego rodzaju zabiegi odmładzające.

Godny uwagi jest fakt, że ceny wspomnianych zabiegów odmładzających oscylują od 500 do 4500 złotych. Z kolei osoby, które chciałyby pozbyć się blizn muszą zapłacić od 800 do 2000 złotych. Pacjenci, którzy będą potrzebowali przynajmniej kilku sesji, mogą z korzystać z różnych pakietów. Nie jest rekomendowane przy wyborze gabinetu sugerowanie się najniższą ceną. Zdecydowanie lepszym parametrem będzie stosunek ceny do jakości.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z firmy Dermoklinika.

Jak wybrać stół do masażu?<< >>Dieta Dąbrowskiej - czy warto?

About the author : admin