Czym jest liposukcja laserowa?

W ostatnich latach dużym zainteresowaniem wśród osób w średnim wieku cieszy się lipoliza laserowa efekty są zauważalne już po pierwszym zabiegu.

Jak pozbyć się tłuszczu?

Z niektórych miejsc na ciele bardzo ciężko jest się pozbyć tłuszczu, mimo wielu godzin treningów. Wiele osób korzysta z liposukcji, ponieważ jest to jedna z najbezpieczniejszych metod redukcji tłuszczu. Warto dodać, że ciężko jest zrzucić zbędne kilogramy, jeżeli nie wdrożymy odpowiednio zbilansowanej diety. Liposukcja laserowa brzucha jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą szybko poprawić swój wygląd. Jest to dobra alternatywa dla klasycznej liposukcji, która była bardziej inwazyjna. Trzeba jednak mieć na uwadze, że liposukcja laserowa jest trochę droższa, dlatego lepiej wcześniej odłożyć pieniądze. Jest to świetny sposób, żeby wymodelować ciało oraz pozbyć się tłuszczu z wybranego miejsca. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, ponieważ wykonuje się go przy znieczuleniu miejscowym. Zabieg nie trwa długo, ponieważ zajmuje przeważnie około 1-2 godzin. Liposukcja laserowa brzucha powinna być przeprowadzana przez doświadczonego oraz wykwalifikowanego chirurga. Pierwszym etapem jest wykonanie małego nacięcia. Należy pamiętać, że nacięcie musi być bardzo małe, żeby nie została żadna blizna. Następnie w nacięcie są wprowadzane przez światłowody do miejsca, z którego chcemy odciągnąć tłuszcz.

Cechy liposukcji laserowej

Laser emituje specjalne promieniowanie, które powoduje uszkodzenie błon tkanki tłuszczowej. W czasie zabiegu jest odsysany płyn, ale większość tłuszczu jest w rzeczywistości wchłaniana przez organizm, a później wydalana. W ciągu maksymalnie 4-5 dni po zabiegu cały tłuszcz powinien zostać wydalony z organizmu. Trzeba jednak pamiętać, że w trakcie jednego zabiegu można usunąć jedynie 500 ml tłuszczu. Laser jest niezwykle skuteczny, a do tego nie uszkadza tkanek. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że niektóre miejsca są mniej podatne na redukcję. Duży wpływ mają na to także osobiste uwarunkowania genetyczne. Niektóre osoby mają po odsysaniu tłuszczu problem z cellulitem lub obwisłą skórą. Dlatego warto zastosować również termolifting, dzięki któremu skóra będzie jędrna oraz sprężysta. Około 2000-2500 zł kosztuje lipoliza laserowa efekty widać praktycznie od razu. Z kolei odessanie tłuszczu z brzucha to koszt 6000 zł. Zdecydowanie mniej wyniesie liposukcja podbródka.

Hemoroidy - główne przyczyny hemoroidów zewnętrznych i wewnętrznych<< >>Czym jest dieta 2000 kcal?

About the author : admin