Na czym dokładnie polega depilacja brazylijska i kiedy warto zdecydować się na jej wykonanie?

Warto wiedzieć, że depilacja brazylijska katowice polega na całkowitym pozbyciu się włosów z miejsc intymnych przy wykorzystaniu pasty cukrowej albo wosku. Koniecznie trzeba zaznaczyć, że wspomniany zabieg zaleca się wykonać w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym. Depilacja woskiem katowice obejmuje zatem usunięcie włosków z pośladków, łona, odbytu oraz warg sromowych.

Na czym polega dokładnie polega depilacja woskiem Katowice?

Należy mieć świadomość, że wspomniana depilacja brazylijska coraz częściej nazywana jest depilacją bikini. Jest to bowiem zabieg kosmetyczny, który z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością przedstawicielek płci pięknej. Polega on bowiem na usunięciu owłosienia z odbytu, łona, pośladków, a także warg sromowych. Trzeba podkreślić, że zabieg jest w stanie zagwarantować kobietom gładką skórę przez 8 tygodni. Jeżeli depilacja brazylijska katowice będzie wykonywana systematycznie, przyczyni się do zdecydowanego osłabienia włosów we wspomnianych miejscach, a także ich redukcji.

Jak kobieta powinna przygotować się na depilację brazylijską?

Rekomendowane jest przedstawicielkom płci pięknej przygotowanie się na ból. Warto bowiem wiedzieć, że omawianą depilację uznaje się za jedną z najbardziej bolesnych metod jeżeli chodzi o pozbywanie się owłosienia. Koniecznie trzeba zaznaczyć, że wspomniany ból jest krótkotrwały.

Zalecane jest również paniom planującym wybrać się na zabieg zaniechać wcześniej golenia miejsc intymnych. Depilacja będzie właściwie przeprowadzona jeżeli włoski będą miały długość minimum 5 mm. Nie jest również rekomendowane nawilżanie skóry.

Depilacja woskiem efekty

Depilacja brazylijska woskiem w gabinecie kosmetycznym polega na profesjonalnym nałożeniu gorącego wosku bezpośrednio na skórę. Kolejnym etapem jest przykrycie wspomnianego wosku bawełnianym, cienkim paskiem, a następnie bardzo energiczne odrywanie. W ten sposób pozbywa się włosów razem z cebulkami

Zabieg wykonany w domu – depilacja woskiem efekty

Można oczywiście wykonać omawiany zabieg w domu, jednak nie jest to rekomendowane przedstawicielkom płci pięknej, które nie mają doświadczenia w tej kwestii. Świetnym rozwiązaniem jest jednak skorzystanie z pomocy znajomej kosmetyczki, która będzie w stanie nauczyć kobietę właściwego i bezpiecznego przeprowadzania depilacji brazylijskiej w domu.

Bio produkty w naszej kuchni<< >>Figi damskie z koronką - jak wybrać?

About the author : admin