Nietypowe odmiany diet pudełkowych

Gdy już wybierzesz dla siebie jakąś jedną konkretną firmę cateringową, od razu będziesz mógł spojrzeć na jej ofertę i zdecydować się na odpowiedni dla ciebie wariant diety pudełkowej w Bydgoszczy. Poszczególne programy żywieniowe różnią się od siebie nie tylko zawartością kalorii (decydującą o przebiegu redukcji), ale też tym, co w nich występuje.

Dieta wegańska

Początkowo cateringi dietetyczne ograniczały się do proponowania ludziom wyłącznie typowej diety wegetariańskiej, czyli tej wykluczającej spożycie mięsa. To właśnie jej naturalnym następstwem i rozwinięciem jest dieta wegańska. Zakłada ona całkowite wykluczenie jakichkolwiek produktów pochodzenia zwierzęcego.

Na tej diecie będziesz otrzymywać posiłki bazujące na owocach, warzywach, roślinach strączkowych, orzechach i produktach pełnoziarnistych. Zabraknie w niej natomiast mięsa, jajek czy wszelkich artykułów nabiałowych.

Dieta ketogeniczna

Dieta pudełkowa w Bydgoszczy może być też dietą ketogeniczną, czyli totalnym przeciwieństwem diety wegańskiej i jednocześnie najpopularniejszym w tym momencie systemem żywieniowym. Na tej diecie podstawą i najważniejszym składnikiem jest po prostu tłuszcz. Uzupełnia się go małą ilością białka i śladową ilością węglowodanów

Ketogeniczna dieta pudełkowa w Bydgoszczy fajnie sprawdza się na redukcji, bo przede wszystkim świetnie hamuje głód. Jest jednak bardzo restrykcyjna. W jej przypadku nie można sobie pozwolić na żadne, najmniejsze nawet „grzeszki”.

Dieta antycellulitowa

Chyba najciekawszą odmianą diety pudełkowej w Bydgoszczy jest jednak dieta antycellulitowa, która została specjalnie opracowana w taki sposób, by umożliwiać wyraźną redukcję pomarańczowej skórki, a w niektórych stadiach pozwalać na jej całkowite zlikwidowanie.

Ta dieta na pewno będzie obfitować w potas, który zarządza gospodarką wodną – chroni przed zatrzymywaniem się wody podskórnej, będącej jedną z głównych przyczyn cellulitu. Oprócz tego wprowadzi do organizmu liczne antyoksydanty, które zadbają o stan skóry.

Opiekunka dla dziecka<< >>Badania prenatalne NFZ, czy jest możliwa refundacja?

About the author : admin