Czy liposukcja laserowa jest skutecznym zabiegiem?

Jędrne i zadbane ciało to marzenie wielu osób. Zwłaszcza panie przywiązują do tego baczną uwagę. Stosują rozmaite diety, stawiają na najlepszej jakości produkty zarówno żywnościowe jak i kosmetyczne, a także w pocie czoła pracują nad wymarzoną sylwetką. Niestety, nawet tak restrykcyjny tryb życia nie zawsze pozwala na pozbycie się do końca zbędnego tłuszczu. Pomoc w walce z uciążliwym cellulitem czy nadmiarem centymetrów przynieść może czasami dopiero zabieg medycyny estetycznej. W ostatnich latach coraz większą popularnością cieszy się liposukcja laserowa.

Jak laser może pomóc w walce z tkanką tłuszczową?

Pozbywanie się tkanki tłuszczowej w drodze zabiegu chirurgicznego, polegającego na odsysaniu tłuszczu, znane jest w medycynie estetycznej od nastu lat. Jednak liposukcja laserowa jest zabiegiem znacznie mniej inwazyjnym. Tutaj nie odsysa się fizycznie tłuszczu, a za pomocą lasera rozbija się jego strukturę, niszcząc tym samym nadmierne złogi tłuszczu, które powodują chociażby nieestetyczny cellulit. Lipoliza laserowa jest zabiegiem bardziej bezpiecznym niż standardowa liposukcja chirurgiczna. Warto pamiętać jednak, że przed jego wykonaniem należy odbyć pełen wywiad lekarski oraz diagnostykę, która zakwalifikuje nas do wykonania takiego zabiegu.

Czy lipoliza laserowa jest skuteczna?

Dla urody jest się w stanie znieść naprawdę wiele. Panie wiedzą o tym najlepiej. Podczas zabiegu lipolizy laserowej na szczęście nie odczuwa się dużego bólu. Wiele osób zastanawia się również nad skutecznością zabiegu jakim jest liposukcja laserowa Opinie na ten temat są podzielone. Sporo pacjentek oczekuje efektów od razu. Prawda jest tak, że w przypadku odsysania tłuszczu tradycyjną, chirurgiczną metodą efekty widoczne są znacznie szybciej. W przypadku korzystania z lasera trzeba czekać na nie nieco dłużej. Zabieg powinien zostać powtórzony co najmniej kilka razy, aby usunąć do zbędne złogi tłuszczu. Warto również zastanowić się nad tym, gdzie wykonać sobie usługę, jaką jest liposukcja laserowa Opinie na temat gabinetów świadczących tę usługę znaleźć można, bez najmniejszego problemu, w sieci. Z pewnością należy odwiedzać wyłącznie sprawdzone gabinety i oddawać się w ręce profesjonalistów, którzy znają się na swoim fachu i posługują się najwyższej jakości sprzętem. W tematach zdrowia czy poprawiania urody nie można ryzykować.

Suknie ślubne proste<< >>Kobieca bielizna - biustonosze, gorsety i półgorsety

About the author : admin