Gdzie kupić ekstrakt z pestek grejpfruta?

Mimo iż nasze babcie nie miały dostępu do tak zaawansowanej medycyny, radziły sobie świetnie. Znały się na ziołach i roślinach, doskonale wiedząc, jakie są ich właściwości. Czosnku używały jako antybiotyku, napar z mięty i olej rycynowy łagodziły problemy trawienne. Obecnie medycyna alternatywna robi się coraz bardziej popularna. Naukowcy kilka dekad temu odkryli świetne właściwości substancji znanej jako wyciąg z pestek grejpfruta.

Ekstrakt z pestek grejpfruta naturalny antybiotyk i co jeszcze?

W 1972 roku amerykański naukowiec przeprowadził szczegółowe badania na temat tajemniczego eliksiru, jakim był wyciąg z pestek grejpfruta Właściwości, jakie ukazały się jego oczom były wprost niesamowite. Substancja okazała się składać z samych dobroczynnych składników – flawonoidów, witaminy C oraz kwasu cytrynowego, a także czy sterolów roślinnych oraz minerałów. Wszystko to dla laików brzmi enigmatycznie, jednak warto zapamiętać czym jest ekstrakt z pestek grejpfruta Naturalny antybiotyk, z którego można korzystać podczas leczenia zmian skórnych. Świetny środek na łagodzenie zgagi, problemów trawiennych oraz wzdęć. Środek wspomagający leczenie gardła i inne stany zapalne w jamie ustnej.

Wyciąg z pestek grejpfruta właściwości a przeciwwskazania

Mimo tak wspaniałych właściwości wyciąg z grejpfruta nie jest dla wszystkich. Niestety, zrezygnować z niego muszą osoby uczulone na cytrusy. Reakcje alergiczne po tym eliksirze mogą być naprawdę silne i niebezpieczne dla zdrowia i życia. Ludzie cierpiący na nadciśnienie, którzy leczą się w tym zakresie farmakologicznie, również powinni podarować sobie korzystanie z tego preparatu. Wyciąg z pestek grejpfruta potrafi, niestety, zaburzyć wchłanianie się leków. Podobnie może zadziać się w przypadku osób, które mają problem z krzepliwością krwi i przyjmują leki na jej rozrzedzenie.

Gdzie można kupić ekstrakt z pestek grejpfruta?

Przed użyciem preparatu, należy porozmawiać z doktorem lub farmaceutą, zwłaszcza jeśli ma się jakiekolwiek wątpliwości. Po takiej konsultacji można zakupić produkt. Najlepiej zrobić to w aptece internetowej albo w sklepie z wyrobami medycyny alternatywnej. Koszt buteleczki o pojemności ok. dwustu ml waha się w granicach trzydziestu kilku złotych. Nie jest to drogi produkt, choć jego właściwości są prawdziwie drogocenne.

Czym jest USG prenatalne?<< >>Jakie są przeciwwskazania do zabiegu endermologii?

About the author : admin